Itt iskolánk 1999/2000-es tanévi tanulmányi és sporteredményeit olvashatod. A téma linkjére kattintva gyorsabban haladhatsz a szövegben !

FOCI

ATLÉTIKA

TANULMÁNYI VERSENYEK:

JÁTÉKOS SPORTVETÉLKEDŐ :

Torna : Ebben a tanévben is folytatták tornászaink remek hagyományainkat és ismét nagyon szépen szerepeltek ! A körzeti bajnokság döntőjét ismétDarányban rendezték , itt az I.korcsoportban és a II. korcsoportban is elsők lettünk !

A megyei döntőn Balatonbogláron az elmúlt évek legsikeresebb szereplését mutatta be a csapat : az I.korcsoportosok 5. Helyezettek lettek , a II. korcsoportos lányok 2. helyet szereztek összetettben, és bejutottak a területi döntőbe , melyet Dunaújvárosban rendeznek , majd. Egyéniben Tóth Szabina 8. osztályos tanulónk megyebajnok lett ugrásban és talajon, valamint egyéni összetetben Mihály Dominika 3. lett talajon míg Pájer Zsanett 2. Ugrásban . A csapat tagjai:

I.korcsoport : Moharas Klarissza , Gorjanácz Gabriella, Veriga Zsanett , Székely Zsuzsanna , Kovács Kitti , Altmann Adrienn

II.korcsoport : Tóth Szabina , Mihály Dominika , Kocsis tímea , Szente Zsuzsanna ,Pájer Zsanett , Nagy Eszter

Felkészítő tanár :

Pór Gáborné

Ha ide klikkelsz képen is megnézheted őket !

Atlétika:

Szeptember végén a körzeti mezei futóversenyen vettünk részt 35 tanulóval . Az első tízbe került tanulók :

1.o. leány: 2.Krisztbaum Adrienn 6. Borbély Alexandra

2.o. fiú :  4. Orsós Márk

3.o. fiú :  7. Papp Krisztián

4.o.leány : 9. Sabacz Alexandra

7.o.leány : 4. Pájer Zsanet

A N.A.P. ( Nemzeti Atlétikai Program ) keretében szervezett atlétikai váltóversenyen október elején az alsó tagozatos lányok 3.helyet a felsős fiúk 2.helyet szereztek

k

Ugyancsak a N.A.P. keretében szervezett terematlétika-bajnokságon február végén Barcson 32 fővel vettünk részt . Az alsós fiúk 2.helyezettek lettek a többi csapatunk bronzérmes lett .

Felkészítő tanárok :

Cseresznyés Géza , Pór Gáborné , Breszkovics József

Játékos sportvetélkedő :

Január 19-én Barcson volt a játékos sportvetélkedő körzeti döntője . Csapatunk a 9-csapat közül az első helyet szerezte meg ! Ezzel kivívta a jogot a megyei versenyen való indulásra.

k

A megyei vetélkedőn január 29 - én Barcson a 9 csapat közül 8. helyezettek lettek tanulóink !

Felkészítő tanár : Czéhné Papp Angéla

vissza

Tanulmányi versenyek :

"Az a fényes nap " történelmi levelező verseny , 216 csapatból a 2 .forduló után a 17-ik helyen állunk !